Top

Instalacje CO

Ciepło, bezpieczeństwo i trwałość, czyli to czym powinna charakteryzować dobrze wykonana instalacja CO. Proponujemy Ci rozwiązania praktyczne i oszczędne, które będą Ci długo służyły. Z nami zawsze wybierzesz najlepiej!

Techprofbud oferuje rozwiązanie dla Ciebie!

Ty i Twoja rodzina zasługujecie na to, aby w Waszym domu panowało ciepło. Dlatego też, wybierając wykonawcę instalacji centralnego ogrzewania wybierz Techprofbud! Nasza firma od wielu lat wykonuje profesjonalne instalacje CO w budynkach mieszkalnych. Fachowe doradztwo, tylko najlepsze części znanych i cenionych producentów oraz różnego rodzaju wydajne kotły na paliwa stałe (drewno węgiel i inne), gaz lub olej opałowy, które możesz u nas zakupić. Czegóż można chcieć więcej? A jednak! Techprofbud oferuje Ci gwarancję na swoje usługi i produkty! Dla nas Twoje zadowolenie jest najważniejsze, dlatego zawsze wykonamy najbardziej optymalne rozwiązania dla Twojej kieszeni. W zależności od Waszych preferencji co do instalacji centralnego ogrzewania proponujemy różne rozwiązania jak: grawitacyjny obieg wody w grzejnikach i rurach; pompowy, gdzie obieg wody wymuszony jest przez pompę; w systemie dwururowym, w którym przewody doprowadzający i odprowadzający wodę z grzejników dwoma równolegle ułożonymi rurami; oraz w systemie jednorurowym, w którym kolejne grzejniki są połączone tylko jednym przewodem zasilającym w gorącą wodę, aż do ostatniego z którego przewód o najkrótszej długości odprowadza schłodzoną wodę z powrotem do źródła ciepła. Oczywiście planując instalację CO nie można zapomnieć o zabezpieczeniach – i tutaj masz do wyboru przeponowe zabezpieczenie wzbiorcze lub otwarte naczynie wzbiorcze. Wybierając Techprofbud wybierasz firmę, która zawsze zaoferuje Ci konkurencyjne ceny i wykona Twoje zlecenie profesjonalnie i nowocześnie, a jednocześnie da Ci gwarancję bezpieczeństwa. Oferujemy rozwiązania, które zawsze będą Ci odpowiadać. Niezależnie gdzie mieszkasz, czy Twój dom jest jedno, czy wielokondygnacyjny, nowy lub mający swoje lata skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę, a na pewno się nie zawiedziesz, nasze instalacje CO wykonują profesjonaliści!

Co nas charakteryzuje

  • kompleksowa obsługa inwestycji na terenie całego kraju,
  • fachowa pomoc i doradztwo,
  • gwarancja na wykonane usługi,
  • niskie ceny za usługi,
  • najwyższej jakości elementy instalacyjne z naszego sklepu w super cenach.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Podjęcie współpracy z naszą firmą gwarantuje profesjonalną realizację zleceń i terminowość. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Doradzamy!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.