Top

O nas

Dowiedz się o nas wszystkich koniecznych informacji, ułatwi to podjęcie współpracy z naszą firmą. Wybierz profesjonalne usługi poparte certyfikatami.

Firma powstała w 2007 roku i zajmowała się reklamą wizualną, jak również od początku swojej działalności zajmowała się montażem instalacji grzewczych , wodnych i kanalizacyjnych we wszystkich dostępnych technologiach. Biorąc częsty udział w organizowanych przez producentów urządzeń instalacyjnych szkoleniach , powiększała swoją wiedzę oraz zakres oferowanych rozwiązań.
Wiedzą tą oraz doświadczeniem zdobytym przez lata chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych m.in elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, solarne, centralnego ogrzewania, wodno wodociągowe, kanalizacyjne, a także gazowe. Również wykonujemy instalacje przyłączeniowe budynków m.in wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe oraz wykonujemy systemy odwodnień działek.
Posiadamy minikoparkę jcb 8018 CTS z całym potrzebnym osprzętem i dodatkowym systemem pomiarowym typu niwelator PR-35 wraz z detektorem maszyn PRM 15 marki HILTI (1mm tolerancji przy wykopach czy spadkach terenu w pełnym słońcu do 300m)

Nasza firma zapewnia: doradztwo techniczne, odpowiedni dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie ekologicznych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, ekologiczne kotły C.O. na gaz i EKOpaliwa, kominki z płaszczem wodnym.
W całej Polsce chcemy być postrzegani jako preferowany partner oraz dostawca kolektorów słonecznych oraz pozostałych komponentów systemów solarnych.

Naszymi klientami są firmy instalatorskie, autoryzowani dystrybutorzy, architekci, projektanci, inwestorzy, oraz klienci indywidualni, którzy uważają nas za partnera godnego zaufania i wybierają nas ze względu na to, iż potrafimy dostarczać właściwe rozwiązania, zgodne z ich potrzebami.
Staramy się, aby osiągnąć najwyższy poziom satysfakcji klienta poprzez szybkie reagowanie na jego potrzeby. Oferujemy preferowany zakres produktów w oparciu o innowacje, efektywność kosztową i doświadczenie.
Pracownicy muszą wykazywać się wytężoną uwagą na potrzeby klienta, profesjonalnym postępowaniem, muszą być godni zaufania w relacjach biznesowych. Naszym priorytetem jest przyciągnąć do siebie, zatrudnić, rozwijać i utrzymać jak najlepszy personel.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, spełni oczekiwania, a także zaowocuje korzystną współpracą dla obu stron.

Serdecznie zapraszamy na rozmowę z doradcą do naszego sklepu firmowego w Jaśle przy ulicy Przemysłowej 7 (w budynku UNIMETU).

Na wszystkie wykonywane instalacje Firma udziela pełnej gwarancji, a dodatkowo jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

To co nas wyróżnia to na pewno profesjonalizm i jakość usług na najwyższym poziomie, świadectwem jest duża ilość zadowolonych klientów i dzięki nim firma w dalszym ciągu się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Z poważaniem
Krzysztof Roś

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Podjęcie współpracy z naszą firmą gwarantuje profesjonalną realizację zleceń i terminowość. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Doradzamy!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.