Top

Prace koparką

Nasza koparka czeka na Twoje zlecenie. Tanio, szybko i solidnie – czyli to co charakteryzuje Techprofbud. Z nami możesz więcej! Nasza firma dysponuje minikoparką JCB 8018 CTS, która dzięki kompaktowym wymiarom może pracować w miejscach trudno dostępnych dla ciężkiego sprzętu. Dzięki niej możemy wykonać wykopy pod przyłącze do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej lub przygotować miejsce na przydomową oczyszczalnię ścieków, a także przygotować rowy pod szalunki, rowy melioracyjne, doły pod oczka wodne itp. Dodatkową zaletą są niskie koszty jej eksploatacji, co przekłada się na cenę wykonywanej usługi. Sprawdź nas!

Ekologiczne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Na pewno zależy Ci na tym, aby w swoim domu czuć się bezpiecznie i komfortowo. Każdemu na tym zależy. Dlatego wybierając firmę, która ma dokonać montażu instalacji gazowej w Twoim domu, warto sprawdzić, czy jest ona wiarygodna i solidnie zajmie się jej wykonaniem. Techprofbud jest firmą, dla której najwyższe standardy to norma! Profesjonalnie zajmujemy się instalacjami gazowymi w budynkach mieszkalnych. Korzystamy z wysokojakościowych elementów montażowych i akcesoriów, a nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są gwarancją udanej inwestycji. Swoim klientom dajemy możliwość wyboru spomiędzy materiałów do wykonania instalacji: pracujemy używając rur i innych elementów wyprodukowanych ze stali lub miedzi. Naszą zaletą jest to, że wszystkie części – wyprodukowane przez najlepszych producentów – można nabyć w super cenach w naszym sklepie, co dodatkowo obniży koszty realizacji projektu. Zawsze służymy pomocą, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu, a na nasze usługi dajemy kilkuletnią gwarancję. Jeżeli zależy Ci na tym, aby instalacja gazowa, którą będziesz montował w domu była estetyczna, a jednocześnie bezpieczna i trwała, proponujemy Ci skorzystanie z usług naszej firmy. W zależności od Twoich preferencji, łączenia możemy wykonać metodą lutu twardego lub metodą zaciskową, która ma tę zaletę, że jest miła dla oka i nic nie traci ze swoich właściwości, które dotyczą bezpieczeństwa! Pamiętaj, wszystkie przewody instalacji gazowej zawsze umieszczane są natynkowo ze względów bezpieczeństwa oraz obecnie przyjętych norm prawnych regulujących warunki techniczne tychże instalacji! Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i niskich kosztach montażu to nie zwlekaj, zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę – wybierz najlepszych!

Czym się wyróżniamy

  • Profesjonalna obsługa,
  • Montaże wykonujemy na terenie całego kraju,
  • Niskie koszty wykonania,
  • Możliwość zakupu wszystkich elementów i akcesoriów do instalacji w naszym sklepie – Tylko najlepsi producenci i super ceny,
  • Zawsze służymy pomocą w wybraniu optymalnego rozwiązania oraz dajemy gwarancję na nasze usługi.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Podjęcie współpracy z naszą firmą gwarantuje profesjonalną realizację zleceń i terminowość. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Doradzamy!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.